UAB „Šilalės vandenys“ - Struktūra ir kontaktai Pagalba neįgaliems UAB „Šilalės vandenys“ - Klauskite Svetainės medis
Apie mus |Struktūra ir kontaktai |Teisinė informacija |Klauskite
Klientų aptarnavimas    70026; 8 698 73805
Vandentiekio avarijų reg.74069; 8 620 76231
         (visą parą)
Nuotekų avarijų reg.     74083; 8 620 76230
         (visą parą)
UAB „Šilalės vandenys“ - Struktūra ir kontaktai
 

Struktūra ir kontaktai

UAB „Šilalės vandenys“

UAB „Šilalės vandenys“

 

 

Rytinio Kelio g. 4, 75122 Šilalė
Tel. (8 449) 74205
Faksas (8 449) 74205
El. paštas info@silalesvandenys.lt

Darbo laikas
I-IV: 08:00-12:00 ir 12:45-17:00
V:   08:00-12:00 ir 12:45-15:45

       
 Direktorius  Edmundas Auškalnis  direktorius@silalesvandenys.lt 74205; 8 699 59865
 Direktoriaus pavaduotojas  Gintaras Auryla  gintaras.a@silalesvandenys.lt 74205; 8 699 55857
 Vyr. finansininkė  Virginija Laurinavičienė  finansininkas@silalesvandenys.lt 70027
 Sekretorė  Valerija Steponavičienė  sekretore@silalesvandenys.lt 74205
       
 ABONENTŲ SKYRIUS      
 Skyriaus vedėjas  Vytautas Bambalas  vytautas.b@silalesvandenys.lt 70026; 8 610 74007
 Abonentų kontrolierė - buhalterė  Nijolė Poškienė  H2Osaskaita@silalesvandenys.lt 70026; 8 698 73805
       
 SPECIALISTAI      
Vandentiekio meistras Tomas Barcys tomas.b@silalesvandenys.lt 8 620 25019
Inžinierius technologas Algirdas Minuta algirdas.m@silalesvandenys.lt 8 685 26848
Vyr. energetikas - mechanikas Antanas Ercius antanas.e@silalesvandenys.lt 8 663 77078
Vandentvarkos inžinierė Neringa Ežerskienė neringa.g@silalesvandenys.lt 8 699 55846
Projektų vadovas Virginijus Kvederys projektai@silalesvandenys.lt 53503; 8 650 90792
       
 AVARINĖ TARNYBA      
 Vandentiekio tinklų gedimų registravimas (visą parą)      74069; 8 620 76231
 Nuotekų tinklų gedimų registravimas (visą parą)      74083; 8 620 76230
       
       
       
       

 

 

UAB „Šilalės vandenys“

UAB „Šilalės vandenys“

Rytinio Kelio g. 4, 75124 Šilalė
Tel. (8 449) 74205
Faksas (8 449) 74205
El.paštas info@silalesvandenys.lt

Darbo laikas
I -IV: 08:00-12:00 ir 12:45-17:00
V: 08:00-12:00 ir 12:45-15:45

UAB „Šilalės vandenys“ Interneto svetainių kūrimas E-solution, Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo